O nas

Kim jesteśmy?

Firma PERITUS Tomasz Andryszczyk z Ełku to dynamicznie rozwijająca się firma transportowo – spedycyjna, która działa na terenie całej Unii Europejskiej. Świadczymy kompleksowe usługi transportowe, wykonując nawet najbardziej wymagające zlecenia. Spedycja międzynarodowa wymaga dokładnego planowania oraz punktualności przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Nasza firma dzięki zdobytemu dotychczas doświadczeniu jest w stanie spełnić te warunki oferując usługi najwyższej jakości. 

Nowoczesny tabor ciężarowy oraz doświadczeni kierowcy gwarantują bezpieczne i terminowe dostarczenie ładunku we wskazane miejsce. Peritus to firma elastyczna, jesteśmy otwarci na propozycje i staramy się dopasować do wymagań naszych Klientów. Transport i spedycja międzynarodowa to rynek bardzo konkurencyjny i tylko oferując najwyższą jakość sprawiliśmy, że ciągle się rozwijamy.

Profesjonalna obsługa klienta jest dla nas priorytetem, dlatego błyskawicznie reagujemy na indywidualne potrzeby kontrahentów, aby dostarczać powierzone nam ładunki bezpiecznie i w wyznaczonym terminie. Wykonywane przez PERITUS Tomasz Andryszczyk usługi transportowe to gwarancja bezpieczeństwa towaru oraz punktualności jego dostarczenia. Działając na rynku międzynarodowym mamy świadomość jak ważny w spedycji jest czas i bezproblemowy przepływ towarów. W razie pytań dotyczących konkretnych zleceń transportowych oraz możliwości naszej firmy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Tabor

Nasza firma dysponuje nowoczesnym taborem ciężarowym, który pozwala na świadczenie naszym klientom kompleksowych usług transportowych. Jesteśmy gotowi do wykonywania nawet najbardziej wymagających zleceń transportu i spedycji. W ofercie mamy naczepy typu:

  •  standard
  •  mega
  •  Coilmulde – wyposażone w muldy do przewodu kręgów stalowych.

Naczepy typu mega, nazywane również naczepami Jumbo, to typ naczepy kurtynowej o obniżonym zawieszeniu. Mogą one być wykorzystywane do załadunku wysokich towarów.

Standardowe, uniwersalne naczepy typu kurtynowego lub firanki mają wszechstronne zastosowanie i pozwalają nam na świadczenie klientom usług transportowych w stosunku do towaru luzem, umieszczonego w big bagach lub na paletach. Z kolei naczepy typu coilmulde zapewniają bezpieczny transport zwojów taśmy stalowej. Mają optymalne wyposażenie, a zamknięcie naczepy zapewnia pełną elastyczność załadunku także tradycyjnych towarów. Ciężkie kręgi stalowe o średnicy od 800 mm do 2200 mm są mocowane stabilnie, a niski punkt ciężkości naczepy coilmude zapewni wysokie bezpieczeństwo jazdy.

Dzięki kurtynowej konstrukcji nasze naczepy w taborze ułatwiają rozładowywanie i załadunek. Na ogół ładunki przewozimy w ten sposób, że są one mocowane przy użyciu pasów do elementów konstrukcyjnych środka transportowego. Każdy nasz pojazd ciężarowy wyposażony jest w system lokalizacji GPS, co pozwala klientom na stałe śledzenie przebiegu trasy kierowców i drogi ładunku od nadawcy do adresata. Potrzebujesz naszej usługi? Czekamy na kontakt!

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

x

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy

Profesjonalna obsługa klienta jest dla nas priorytetem, dlatego błyskawicznie reagujemy na indywidualne potrzeby kontrahentów,

Tomasz Andryszczyk
PERITUS

ul. Leśna 2
Chrzanowo

© 2021 Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone